Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

“Mitsubishi” aksidenton për vdekje një person në Tiranë

Lajme të ngjashëm

Një automjet tip “Mitsubishi” me targa TR4760M aksidenton për vdekje një 50 vjeçarin në Tiranë.

Aksidenti ndodhi para pak minutash në rrugën “Konferenca e Pezës” dhe për pasojë ka mbetur i vdekur shtetasi E.B, 50 vjeç. Menjëherë pas aksidentit policia ka bërë të mundur ndalimin e drejtuesit të automjetit, Kudret Hidri, 42 vjeç.

Po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit fatal.


Më shumë