Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

“Mitingjet e Bashës po infektojnë masivisht qytetarët”, PD i përgjigjet kryeministrit: Rama ndihet i frikësuar nga qytetarët e Shqipërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së Edi Ramës, në lidhje me fushatën e zhvilluar ditën e sotme nga kreu i PD-së Lulzim Basha në Fier, ku tha se “mitingjet po infektojnë masivish qytetarët”.

PD me anë të një postimi ne rrjetet sociale shprehet se Rama ndihet i frikësuar nga qytetarët e Shqipërisë që duan të sjellin ndryshimin.

albsig

“Rama ndihet i frikësuar nga qytetarët e Shqipërisë që duan të sjellin ndryshimin që i nevojitet vendit tonë.

Ka vetëm dy mundësi: një lider që punon për ju, për të sjellë ndryshimin që i nevojitet Shqipërisë, për t’i përmirësuar jetët tona, ose Rama i cili dështoi për 8 vite dhe ua dha Shqipërinë oligarkëve.

Më 25 prill, Shqipëria do të fitojë dhe Rama do të humbë,” thuhet ndër të tjera në postimin e PD-së.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img