Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

MISTERI/ U zhduk teksa mblidhte boronica, i riu kuksian NUK ËSHTË GJETUR! Kërkohet edhe nga Policia në Kosovë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndonëse ka kaluar gati një javë nga zhdukja e të riut kuksian, teksa ishte duke mbledhur boronica në bjeshkët e qytetit, Policia nuk ka arritur të bjerë në gjurmët e tij.

Misteri thellohet më tepër sepse vetem disa orë, pasi familjarët e raportuan të zhdukur, disa faqe lokale të qytetit të Kukësit raportuan se 27 vjecari Melidin Adili ishte gjetur i strehuar në çadrën e disa turistëve për shkak të motit të keq.

Fatkeqësisht nuk ka ndodhur kështu, ndërsa tashmë është edhe Policia e Kosovës, që ka nisur kërkimet për gjetjen e tij. Vullnetarë dhe efektivë të Policisë në Prizren kanë zhvilluar një operacion për gjetjen e të riut kuksian, por ende pa rezultat.

 

Më shumë


spot_img

spot_img