Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Misteri i vajzës që fliste në telefon sot në mes të autostradës Tiranë – Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rrallë i ka tërhequr vëmendjen shoferëve të shumtë në autostradën Tiranë -Durrës, ku është vënë re një vajzë që qëndron mbi trafikndarësen. Shpesh janë parë kalimtarë të shkujdesur që nxitojnë të kalojnë rrugën duke rrezikuar jetën, por kësaj here, vajza duket plotësisht e qetë teksa qëndron majë trafikndarëses në mes të autostradës duke biseduar në telefon. Mbetet ende mister se përse ajo ka qëndruar për disa çaste duke folur në telefon në mes të autostradës dhe më pas është larguar.

 

 

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img