Miss Serbia bëri shqiponjën me duar gjatë sfilatës, producenti zbulon ndëshkimin e ashpër nga Vuçiç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 01-12-2020 Miss Serbia bëri shqiponjën me duar gjatë sfilatës, producenti zbulon ndëshkimin e ashpër nga Vuçiç

Konkursi i bukurisë "Miss Freedom of the World", u shoqërua me polemika të shumta në median serbe për shkak Miss Serbia.

Kjo e fundit tërhoqi vëmendjen pasi bëri me duar simbolin e flamurit shqiptar.

Miss Serbia, Irina Jovanka, nuk u ndalua me kaq, por bëri të njëjtin simbol me duar edhe gjatë një interviste.

I ftuar në emisionin “Ditë e Re” ishte producenti i këtij kompeticioni Shpejtim Zejneli, foli për reagimin e ashpër të presidentit Vuçiç.

Gjatë intervistës, Zenelaj theksoi se Miss-i e bërë këtë gjest me dëshirën e saj dhe askush nuk e imponoi.

Sipastij, kompeticioni u bombardua dhe presidenti Vuçiç e shpalli si person non grata.

 “Vjet Missi i Serbisë e bëri shqiponjën, mediat e masakruan. Ishte kompeticioni im, ai i cili u bombardua, madje u shpalla nga presidenti Vuçiç person non grata ( person i padëshiruar). Ne nuk e detyruam, ajo me dëshirën e saj e bëri. Ajo përfitoi nënshtetësi austriake, përfitoi shtëpi dhe makinë nga shqiptarët”, tregon ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Janë bazike, por më ndodhin dhe mua’, 3 arsyet pse Fifi debaton me të dashurin e saj
Agron Llakaj si rrallëherë publikon foton familjare dhe i uron ditëlindjen bashkëshortes me fjalë zemre »
Article Logic
Execution time: 0.013073921203613
array(1) { ["section"]=> string(105) "miss-serbia-beri-shqiponjen-me-duar-gjate-sfilates-producenti-zbulon-ndeshkimin-e-ashper-nga-vucic-229765" }