Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Miriam Cani shtatzënë për herë të dytë, zbulohet sa muajshe është këngëtarja

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarët e njohur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e dhanë vetë çifti  gjatë koncertit që ata mbajtën në Prishtinë.

Së fundmi, Miriami ka treguar për revistën ‘Class’ se sapo ka mbyllur tre mujorin e parë të shtatzënisë.

Këngëtarja ka rrëfyer se është ende herët dhe as ata vetë ende nuk e kanë zbuluar se nëse do të bëhen me një djalë apo një vajzë të dytë.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një vajze që quhet Ameli.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img