Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Miriam Cani konsumon kafe në shoqëri të veçantë, zbulon fotot e ëmbla të bebit të saj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak kohë më parë Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë, pasi sollën në jetë djalin e tyre Duam.

Bebi tashmë është rritur mjaftueshëm,  saqë “mund të shoqërojë” mamanë edhe për një kafe. Fotot i ka publikuar vetë Miriami, teksa shjon kohën e mirë dhe në krah mban vogëlushin.

‘Këto duar”, shkruan ajo në një foto.

bebi.gif

“Kafen e mëngjesit me arushin tim”, shkruan në tjetrën.

arushi.gif

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img