Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Miriam Cani e thotë publikisht: Ja për çfarë grindem më shumë me Albanin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ata janë një nga çiftet më simpatike dhe më të komentuar në mediat rozë. Bëhet fjalë për Miriam Canin dhe Alban Skënderaj.

Këngëtarët janë tashmë prindër të dy fëmijëve, të cilët i kanë pagëzuar me emrin Ameli dhe Duam. Për Albanin dhe Miriamin, e gjithë bota tani vërtitet rreth fëmijëve.

Së fundmi Miriami ka zhvilluar një mini-intervistënë Instagram, ku i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve. Një nga pyetjet ishte: A grindeni ju?

Dhe Miriami i është përgjigjur: Natyrisht që po, dhe tema numër 1 cila është? Fëmijët. Pse bëre zhurmë se e zgjove, pse e puthe kaq fort, pse e rrotullove kaq shumë, pse e ushqeve kaq shpejt, pse pse pse…

Screenshot_2.jpg

Siç ju thamë pak më sipër, tani e gjitha bota e çiftit rrotullohet rreth fëmijëve, një bekim për Albanin dhe Miriamin.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img