Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

“Mirësevjen burri që bën historinë!” Rama pritet me këngë nga grupi polifonik në Gjirokastër (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama teksa vazhdon takimet elektorale është pritur në qytetin e Gjirokastrës me këngë.

Gjatë vizitës së tij antarët e një grupi polifonik të cilët ishin ulur në tryezë u çuan në këmbë dhe nisën t’I këndonin këngën.

 “Mirësevjen Edi Rama burri që bën historinë” ishte vargu i parë i këngës

Rama nuk qëndroi gjatë për të dëgjuar këngën e plotë, por ka zgjedhur të largohet pasi i ka përshëndetur artistët.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit