Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

“Mirëmëngjes” nga Edi Rama me këtë video dedikuar bregdetit shqiptar nga gjigandi botëror i guidave turistike

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka postuar këtë mëngjes një video të bregdetit shqiptar, si një ndër mrekullitë botërore për sezonin e verës.

Përmes një postimi në facebook, Rama shkruan se pamjet janë transmetuar nga gjigandi botëror i industrisë së guidave turistike dhe udhëtimit, Lonely Planet.

“MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë video dedikuar bregdetit tonë të mrekullueshëm, publikuar nga gjigandi botëror i industrisë së guidave turistike dhe udhëtimit, Lonely Planet”, shkruan Rama.

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flonelyplanet%2Fvideos%2F10154659090706156%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img