Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

‘Mirë që përdor photoshop, por mëso si t’i bësh fotot moj ku*vë’, Kejvina i kthehet keq ndjekëses në Instagram

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-velina Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Bukuroshja me forma elegante është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht instagram.

Së fundi ajo ka publikuar një foto me rroba sportive, teksa shijon disa rreze dielli. Ndërkohë, veç komenteve pozitive ka dhe nga ata që nxjerrin dufin e tyre në profilin e modeles bjonde.

 
 
 

 
 
View this post on Instagram

 
 
 
 

 
 

 
 
 

? @dollskill

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Një komentuese e irrituar i shkruan: Mirë që përdor photoshop, por të paktën mëso si t’i bësh fotot pa u dalluar moj ku*vë. Epo, as Kejvina nuk ia ka përtuar duke iu kthyer egër, por edhe me sarkazëm. “Po të krruhet shpina zemër”, e pyet ajo.

komentet.PNG

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img