Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Miratohet rritja e çmimit të biletave, qytetarët do paguajnë 40 lekë për urbanin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Maxhoranca miraton buxhetin e Bashkisë së Tiranës

Pas disa orë debatesh Këshilli Bashkiak ka miratuar buxhetin për Tiranën për vitin e ardhshëm. Këshilltarët kanë votuar gjithashtu për paketën fiskale.

Miratimi i buxhetit dhe paketës fiskale është bërë vetëm me votat e këshilltarëve të maxhorancës, ndërsa demokratët e i kanë kundërshtuar ato.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img