Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Miranda Kerr tërësisht e zhveshur mbi një palë taka

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tërësisht e zhveshur dhe me një palë taka të larta. Kjo është mënyra se si shfaqet modelja Miranda Kerr në kopertinës e Revistës “Harpers Bazaar”. Modelja i ka garantuar kështu revistës shitje marramendëse. Kerr, e divorcuar nga ish bashkëshorti i saj Orlando Bloom dhe nënë e një djali ka habitur me këto forma dhe nuditetin e saj në ballkonin e një shtëpie.

Nejse, një dorë “sa për të thënë” modelja ia ka hedhur gjinjve të saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img