Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Mira Kazhani përlotet live, flet për aksidentin e 17-vjeçarit: Jam lutur për shëndetin e djalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja e njohur Mira Kazhani ka reaguar për herë të parë në një trasmetim direkt pas aksidentit në autostradë me pasojë plagosjen e një 17-vjeçari.

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Dritare’ në News 24, Kazhani është përlottur teksa ka thënë se e ka përjetuar këtë ngjarje si gazetare, njëkohësisht dhe si vajzë.

Kazhani ka pohuar se është lutur për shëndetin e djalit dhe që prej asaj dite ka filluar të besojë shumë në Zot.

‘Jam lutur shumë për shëndetin e atij djali, është shumë i ri, është shumë i vogël, nuk është si gjithë të tjerët as si unë, as si vajza jote. E kam përjetuar si gazetare, si vajze, është një gjë që ende më prek. Sulmet dhe spektakli i fotoshopeve i atyre që iu ka ngecur ora shumë mbrapa nuk më ka prekur se kisha një shqetësim të rëndësishëm, që ishte jeta e atij djali. Nuk ka rëndësi nëse ka apo jo faj. Ishte e premte kur e pashë djalin me drejtorin e spitalit, ishte tamam e premte. Kam nisur të besoj’, tha ndër të tjera e përlotur Kazhani.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img