Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Miqtë e familjarët nderojnë te Akademia e Rendit Komisar Bajram Hajdarmatajn, niset drejt Tropojës për në banesën e fundit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e452b264d6c497571961919d5a4e0a7

Komisari pedagog Bajram Hajdarmataj, që dje u nxorr nga rrënojat në Kavalishencën e Durrësit po përcillet sot në banesën e fundit me nderime jo vetëm nga familja, por edhe kolegë të tij të Akademisë së Rendit, raporton newsbomb.al.

Ditën e sotme, që herët në mëngjes, deri në orën 10 paradite, në Akademinë e rendit u zhvilluan homazhe në nderim të pedagogut të Akademisë që gjendej në Kavalishencën e Durrësit për një kurs trajnimi, por që nuk mundi të dalë gjallë nga rrënoja.

Familja dhe organizatorët bëjnë me dije se më pas trupi i pajetë i Komisarit, do të prehet në banesën e fundit në Tropojë, prej andej nga ku Bajram Hajdarmataj kishte origjinën, raporton newsbomb.al.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img