Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Ministrja Mimi Kodheli e kënaqur nga samiti në NATO, hedh edhe një foto të re

Lajme të ngjashëm

Dita e dytë e samitit të NATO-s në Bruksel, dhe ministrja jonë e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, që “shkëlqeu” ditën e parë të samitit, nuk e humb këtë shans as ditën e dytë.

Kështu mëngjesin e sotëm ka zgjedhur të përshëndesë fansat e saj në rrjetet sociale me një foto selfie me ambasadorin e Shqipërisë në NATO, ish-deputetin e PD, Leonard Demi.

Duket se dy zyrtarët janë të kënaqur dhe të qeshur, ndoshta edhe për shkak të pritshmërive të ditës së dytë.

Më shumë