Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Ministrja Manastirliu publikon shifrat optimiste të vaksinimit gjatë 24 orëve të fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot më datë 30 korrik janë bërë gjithsej në vendin tonë 11.078 doza vaksine.

Nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh” janë kryer 1.190.847 doza vaksine.

Në fillim gjithçka filloi me bluzat e bardha, më pas me të moshuarit e grupet e riskut, ndërsa tani janë përfshirë të gjitha kategoritë, përfshirë dhe të rinjtë mbi 18 vjeç, për të cilët do të jetë i gjithë muaji gusht në dispozicion.

Më shumë

spot_img