Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Ministrja Kushi prezanton Drejtoreshën e Përgjithshme të Arsimit Parauniversitar (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, ka prezantuar ditën e sotme Drejtoreshën e Përgjithshme të Arsimit Parauniversitar.

Bëhet fjalë Rezarta Allën, e cila prej vitesh ka qenë drejtoreshë e gjimnazit “Ismail Qemali“ në Tiranë. Kushi shprehet se Alla do të sjellë frymë dhe energji të re.

albsig

spring

“Prezantuam sot në krye të Drejtorisë së Përgjithshme të Arsimit Parauniversitar znj. Rezarta Alla, e cila siç ka drejtuar prej disa vitesh me profesionalizëm dhe integritet Gjimnazin “Ismail Qemali“ në Tiranë, jam besimplotë që do të sjellë frymë dhe energji të reja për të vijuar me sukses zbatimin e politikave tona në të gjithë sistemin arsimor parauniversitar”, shkruan Kushi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img