Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Ministrja Harito replikon me Newsbomb: Boll me përrallat e Berishës, ku na çuan?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Inovacionit në qeverinë shqiptare, Milena Harito ka replikuar me Newsbomb.al pas publikimit të lajmit se ajo po dëgjonte muzikë me kufije në Kuvend, gjatë kohës që diskutohej për imunitetin e deputetit Armando Prenga.

Neësbomb publikoi një foto ku ministrja Harito shihej me kufje në vesh gjatë kohës që opozita dhe mazhoranca ishin përfshirë në një debat të ashpër, me akuza të ndërsjellta, në lidhje me inkriminimin e politikës në vend.

Nëpërmjet një postimi në twitter, Harito shprehet se duhet të ndalen këto përralla që ministrja ia atribuon ish-kryeministrit Sali Berisha.

“Boll me përrenj përrallash nga S.Berisha. Ku na çuan?”-, replikon ministrja në lajmin e publikuar nga Newsbomb.

Lexo edhe: Parlamenti mish-mash akuzash e kundërakuzash, por ministrja Harito, e ka me nge, me kufje për muzikë

Më shumë

spot_img
spot_img