Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Ministrja e Ramës “revoltohet” me shkodranin, e gjuan me plehrat që i hodhi nga dritarja (Video sensibilizuese)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e qeverisë Rama, Edona Bilali i është bashkuar aksionit për një Shqipëri të Pastër.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale një video mesazh sensibilizues për qytetarët që e ndotin ambientin duke i hedhur plehrat vend e pa vend.

Në video ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Bilali duket teksa pastron poshtë pallatit kur një djalë hedh qesen me plehra. Ajo e merr dhe ia kthen pas duke thënë: edhe Shkodra asht shpia jote, mos i hidh plehnat nga dritarja!

Ndiqni videon:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img