Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Ministrja e Ramës i jep fund beqarisë, martohet me deputetin e Kosovës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fc5313db8a20b8ddcdea3bed739ce89f

Ministrja e Arsimit, Besa Shahini i ka dhënë fund beqarisë.

Shahini do të martohet me deputetin e Kuvendit të Kosovës, Dardan Molliqaj.

Sipas gazetës Blic, pritet që çifti të kurorëzojë dashurinë e tyre ditën e dielë në një nga restorantet e Tiranës.

Gjithashtu mësohet se do të jetë një ceremoni e vogël dhe e thjeshtë ajo që ka zgjedhur çifti kosovar për ditën e tyre më të rëndësishme.

Ndërkohë ende nuk kanë dalë emrat e listës së të ftuarve.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img