Ministrja e Mbrojtjes: Humbëm betejën por po fitojmë luftën

Publikuar tek: politike, më 18:52 11-10-2015 Ministrja e Mbrojtjes: Humbëm betejën por po fitojmë luftën

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, shprehet se Shqipëria është duke bërë histori, ndërsa thotë se tashmë po fitojmë “luftën”.

“Pjesë e parë fantastike! Shqipëria është duke bërë histori. Humbëm betejën, por po fitojmë luftën. ‪#‎ShqiperiaNeEuro2016”, shkruan Kodheli duke iu referuar ndeshjes së humbur me Serbinë. Shqipëria ka mundur të shënojë dy gola vetëm në pjesën e parë kundër Armenisë dhe tashmë është vetëm 40 minuta larg Francës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095069408416748
array(1) { ["section"]=> string(64) "ministrja-e-mbrojtjes-humbem-betejen-por-po-fitojme-luften-22888" }