Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ministrja Anila Denaj i bën reklamë Noizy-t: Nuk është vetëm këngëtar, por edhe një…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9a201853d147d78cc3a106447db6ff33

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj ka promovuar këngëtarin e njohur si Noizy.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Denaj shkruan se përveç se këngëtar, Noizy është edhe sipërmarrës i njohur shqiptar.

Sipas saj, ai është një shembull për të gjithë sipërmarrësit.

“Noizy nuk është vetëm një këngëtar, kompozitor, por dhe sipërmarrës i njohur shqiptar.

3 vjet më parë nisi rrugëtimin e tij me kompaninë e veshjeve “Illyrian Bloodline” në Tiranë, Durrës, Prishtinë, Prizren, Tetovë etj.. Së fundi edhe me restorantin Zins, në Durrës.

Sot ka të regjistruara 8 marka kombëtare, që njihen edhe në bote.  

Ndërgjegjësimi për regjistrimin e objekteve të pronësisë industriale, nga personazhet publike, është shembull për të gjithë sipërmarrësit”,- shkruan Anila Denaj.

Më shumë

spot_img
spot_img