Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Ministria nxjerr shifrat e Covid: MIJËRA testime dhe QINDRA raste të reja në 24 orë, 6 persona humbin jetën

spot_img

Lajme të ngjashëm

c90344eb9d0c491a6f9c6bc2ba1005f1

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit sa i përket situatës së koronavirusit në vendin tonë.

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2510 testime nga të cilat 586 kanë rezultuar pozitive.

Pavarësisht përpjekjes së mjekëve kanë humbur jetën 6 qytetarë të moshës 54-88 vjeç, duke e çuar në 1287 numrin total të viktimavë që nga fillimi i pandemisë.

Më shumë

spot_img