Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Ministria e Brendshme maqedonase: Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj mes të vrarëve në Kumanovë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Karta e identitetit e Mirsad Ndrecaj (Komandant NATO)

Më shumë

spot_img
spot_img