Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Ministria e Arsimit jep njoftimin e rëndësishëm: Ja kur do të fillojë viti i ri akademik 2020-2021

spot_img

Lajme të ngjashëm

Viti i ri akademik do të fillojë në datën 2 nëntor.

Njoftimi është dhënë nga Ministria e Arsimit, por pritet që ky vit të ketë vështirësi për shkak të situatës së COVID-19.

Ministria i ka bërë thirrje institucioneve publike të arsimit të lartë që të dërgojnë listën e studentëve të regjistruar sipas programeve të studimit dhe fakulteteve përkatëse.

Screenshot_2.jpg

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img