Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ministri shqiptar shërohet nga COVID pas 18 ditësh, poston foto i përqafuar me nënën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a40b6d7dd4af6f61b65170d536a7e0e3

Ministri i Bujqësisë në Kosovë, Besian Mustafa ka fituar pas 18 ditësh betejën me koronavirusin.

Në rrjetet sociale ai ka postuar një foto me nënë e tij, ndërsa shprehet se përballja me virusin s’ka qenë e lehtë.

Ministri ka bërë thirrje që të respektohen rekomandimet shëndetësore, të mbahen maskat dhe të ruhet distanca.

“Pas 18 ditësh, përqafim! E kalova edhe këtë sfidë. Nuk ishte e lehtë të përballesh me një virus të këtij soji. Falënderim për të gjithë Ju që u kujdesët për mua, qoftë fizikisht apo edhe përmes botës virtuele, ku më dhatë kurajo dhe shprehët dëshira për ballafaqim sa më të lehtë me virusin Covid-19.

Dua të ju lus që vazhdoni të kujdeseni për veten, familjet tuaja si dhe për rrethin tuaj. Rreziku nga Pandemia Covid-19 nuk ka kaluar ende. Rrespektoni rekomandimet shëndetësore, mbani maskat, ruajeni distancën.

Ju falemnderit përzemërsisht! Besiani”, shkruan ministri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img