Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ministri Niko Peleshi viziton sot Kosovën, e pret homologu Mehaj dhe zyrtarët e lartë të FSK-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi do të vizitojë sot Kosovën. Mediat atje dhe Ministria e Mbrojtjes në Kosovë njoftojnë se Peleshi do të pritet nga homologu i tij Armend Mehaj.

Takimi do të fillojë në ora 10:30 në Ministrinë e Mbrojtjes së Kosovës dhe më pas do të ketë deklaratë për media nga të dy homologët, Peleshi dhe Mehaj.

 “Ministrinë e Mbrojtjes të Republikës së Shqipërisë Niko Peleshi do ta presë Ministri i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës Armend Mehaj me stafin e lartë të Ministrisë dhe FSK-së”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Mbrojtjes në Kosovë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img