Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Ministri Klosi ‘shokon’ me DEKLARATËN: Nuk dua që djali im të bëhet politikan, ja ARSYEJA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan.

albsig

spring

Teksa po fliste për dy fëmijët e tij Aronin dhe Amlën, Klosi tha se nuk dëshiron që djali i tij të bëhet politikan, pasi ky profesion nuk të lejon të jesh vetvetja.

‘Unë nuk dua që djali im të bëhet politikan ose futbollist, profesion tjetër të bëjë ç’të dojë. Nuk dua që të bëhet politikan sepse kërkon impenjim të madh dhe nuk të lejon të jesh vetvetja. Në shumë gjëra duhet të jesh i kontrolluar dhe humbet nga liria. As futbollist s’do doja të bëhej sepse më duket sikur vriten shumë. Do të doja të bëhej basketbollist, notar, thjesht një sportist i mirë. Edhe Amla gjithashtu mund të zgjedhë çfarë të dojë. Amla ka një prirje të veçantë për aktore. Aktron shumë mirë. Unë i them të bëhet doktoreshë sepse të gjithë prindërit kështu duan, që fëmijët e tyre të bëhen doktorë dhe t’iu shërbejnë’, tha Klosi.

blendi-680x365_c.jpg

familja.jpg

familja-3.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img