Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ministri i ri, Blendi Klosi luan volejboll me të rinjtë në Jalë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3a477052a32cb7c6b3833523aca2a4d5

Ministri i ri Blendi Klosi i cili zëvendësoi në detyrë Erion Veliajn këtë fundjavë ka qenë më sportiv se asnjëherë tjetër.

Larg kostumit zyrtar, me një veshje plazhi, ministri Klosi ka luajtur volejboll  me të rinjtë në Jalë. Ata që e panë thanë se ministri ishte mjaft i zoti dhe energjik në lojën me top.

Nuk e dimë nëse Klosi ka ftuar shefin e qeverisë në këtë lojë, pasi me ç’pamë në fotot e publikuara më herët, kryeministri kishte marrë disa kilogramë dhe harxhimi i kalorive në këto kushte nuk do i bënte fare keq.

Lexo edheRama shton në peshë?! ja si u duk sot në Jalë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img