Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Ministri i Ramës “thumbon” Berishën, çfarë thotë për Ramën: Më vjen keq që është kryeministër dhe ta them në këto pozita

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Shtetit për Çështjet Vendore Blendi Çuçi është shfaqur jashtë petkut të zyrtarit teksa rrëfen më shumë nga jeta e tij personale, kryeministrin Edi Rama dhe ish-kryeministrin Berisha.

Çuçi tha se Rama kot është bërë kryeministër sepse ka një sens humori të jashtëzakonshëm, ndërsa Berishën e “thumbon” nën sensin e humorit teksa thotë se ai vetëm rrinte në ujë dhe nuk ka notuar asnjëherë.

“Kryeministri ka një sens humori të jashtëzakonshëm, kjo është klishe ak upton dhe do thonë… Po ka dhe është e vërtetë që kryministri ka një sens humori të jashtëzakonshmë. Më vjen keq që është kryeministër dhe do ta them në këto pozita sikur ky po i thotë se ai është kryeministër.

Berisha ka thënë unë rri gjatë në ujë. Nuk ka thënë asnjëherë që unë notoj gjatë. Unë padyshim notoj gjatë”, tha Çuci në një intervistë në emisionin ”3JAT”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img