Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ministri i qeverisë së Kosovës shkon dhe vaksinohet në Serbi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b8b0ad4d0df5ffe233cf1d22c78b4ba4

Ministri për kthimin e Komuniteteve në Qeverinë e Kosovës, Dalibor Jevtiç, ka marrë sot vaksinën anti-COVID, në Kurshumli të Serbisë.

Jevtiq ka bërë me dije lajmin përmes një postimi në Facebook, teksa ka thënë se i vjen keq që qytetarët e Kosovës nuk mund të vaksinohen në vendin e tyre.

Sipas shënimit të pubikuar, ai është vaksinuar në Shtëpinë e Shëndetit në Kurshumli.

“Është shumë e rëndësishme të vaksionoheni për t’i dhënë goditjen e fundit kësaj pandemie. Më vjen keq që qytetarët e Kosovës nuk po vaksinohen në vendin e tyre”, thuhet në njoftimin e publikuar në Facebook.

Screenshot_3_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img