Ministri i Jashtëm rus nuk kursehet në CNN: Ka shumë p*dha në fushatën presidenciale të SHBA. Gazetarja shpërthen në të qeshura

Publikuar tek: bota, më 19:12 12-10-2016

Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergey Lavrov nuk është kursyer aspak gjatë intervistës në “CNN” kur u pyet nga gazetarja Christiane Amanpour ‏për videon skandaloze të kandidatit republikan, Donald Trump, për raportet e tij me femrat.

“Nuk e di si do të tingëllojë në anglisht, pasi anglishtja nuk është gjuha ime. Por, ka shumë p*dha rreth fushatës tuaj presidenciale saqë nuk preferoj të komentoj për këtë”, ka thënë Lavrov.

Gazetarja ka shpërthyer në të qeshura pas përgjigjes së ministrit rus, duke u shprehur se nuk e priste një përgjigje të tillë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zv/kryeministri turk trondit me deklaratën e tij: Nëse konflikti në Siri vazhdon, SHBA dhe Rusia do përplasen
Fantastike! Dubai po ndërton kullën më të lartë në botë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0106201171875
array(1) { ["section"]=> string(131) "ministri-i-jashtem-rus-nuk-kursehet-ne-cnn-ka-shume-p-dha-ne-fushaten-presidenciale-te-shba-gazetarja-shperthen-ne-te-qeshura-55961" }