Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ministri i Jashtëm i Greqisë telefonon Ramën në mbrëmje, zbulohet qëllimi i bisedës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e96e371fb8da5ece50be18322fca203

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendis, mbrëmjen e djeshme ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministrin Edi Rama.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ministri grek në një postim në rrjetet sociale, i cili thotë se në fokus të bisedës së tyre kanë qenë marrëdhëniet bilaterale dhe zhvillimet në rajonin tonë.

“Zhvillova një bisedë telefonike me kryeministrin e Shqipërisë. Në fokus marrëdhëniet bilaterale dhe zhvillimet në rajonin tonë” shkruan ai.

Kurse Rama ende nuk ka dhënë detaje mbi këtë bisedë telefonike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img