Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Ministri i Disaporës, Pandeli Majko zbulon se ku do të kandidojë më 25 prill

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Disaporës, Pandeli Majko tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” se do të kandidojë në njësinë nr.5 në zgjedhjet e 25 prillit të këtij viti.

Majko do të jetë në listën e maxhorancës për kryeqytetin, aty ku gara është më e fortë dhe 90% vendimtare për fituesin e zgjedhjeve të përgjithshme.

“Nuk kemi thënë që kemi bërë mrekullinë. Kemi një qeverisje që për shkak të një veprimi të opozitës u vështirësuan punët. PS i ka të gjitha pushtetet, kjo na ka rritur përgjegjësinë jo sic thonë shkodranët ‘na ka hip vetja në qejf’. Mendoj që ne diskutojmë maksimumin tonë, një metaforë që dikush e konsideron si tavan, por për socialistët tavani nuk ekziston. Unë do të jem kandiat në njësinë nr.5. Ne jemi të privilegjuar që jemi në listat e PS-së”, tha Majko.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img