Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Ministra të qeverisë Rama, Endi Fuga dhe biznesmeni i njohur darkojnë në restorantin super-luksoz të Nusretit në Dubai (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

635579478c03d1a4d3fd4b5c773b44f5

Një video qarkullon në rrjetet sociale, ku dallohen disa zyrtarë të lartë shqiptarë që darkojnë në një restorant luksoz në Dubai.

Video është bërë në restorantin e Nusretit, në Dubai, një prej restoranteve luksoze me çmime të kripura. Ndërsa pjesë e delegacionit shqiptar janë ministri Arben Ahmetaj, Belinda Balluku, Endri Fuga me bashkëshorten, biznesmeni Samir Mane dhe Arbi Mazniku.

Nuk dihet se kur është zhvilluar kjo vizitë e delegacionit shqiptar në Dubai. 

Më shumë

spot_img
spot_img