Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ministër Bujqësie në shekullin e 5-të”, Agron Duka i përgjigjet Ramës: Të të rrojë kosherja se bletët të kanë ikur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PAA-së Agron Duka i është përgjigjur sulmeve të kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit gjatë një takimi me qytetarët në Krujë tha se “Duka ka qenë ministër Bujqësie në shekullin e 5-të para erës sonë”.

Përmes një postiminë rrjetet sociale, Duka thotë se diktatorët janë njësoj kudo dhe fundi i tyre dihet.

Ai shton se Rama ndryshon edhe rrjedhën e shekujve, por për këto raste populli thotë “Të të rrojë kosherja se bletët kanë ikur”.

Postimi i plotë:

Duka – Ramës!!

Të të rrojë kosherja se bletët të kanë ikur”.

Udhëheqësi ynë shekullor ka filluar ndryshon dhe rrjedhën e shekujve.

Të njëjtën gjë bëri edhe diktatori i Taxhikistanit disa vite më parë, ndryshoi kalendarin e vendit.

Diktatorët janë njësoj kudo, ndaj kanë të njëjtin “Happy End”.

Ndoshta Rama beson se do të jetë udhëheqësi historik i shqiptarëve deri në shekullin e 25 pas erës tonë.

Për këto raste dalldisjeje populli thotë: “T’i rrojë kosherja se bletët i kanë ikur”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img