Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Mimi Kodheli dhe Majlinda Bregu së bashku për 8 marsin, rrëfejnë eksperiencat e tyre si politikane

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5cb5d6caacd01259c7e5ff347568bfec

8 marsi ka bashkuar gratë e politikës me njëra-tjetrën dhe jo vetëm. Ambasada franceze në Tiranë, në kujdesin e Sonja Fitoussi, bashkëshorte e ambasadorit Bernard Fitoussi, ka organiuzar një pritje për gratë e suksesshme në politikë, biznes, gazetari, administratën shtetërore, ushtri etj.

5 gra, mes tyre ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli dhe ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu do të flasin përpara të pranishmëve për eksperiencat e tyre në jetën politike. Dy politikanet janë ulur pranë njëra-tjetrës, pse jo për të dhënë shembullin dhe mesazhin se bashkimi bën fuqinë, kaq i nevojshëm për situatën e grave në Shqipëri.

Deputetja më e re Kuvendit, Kejdi Mehmetaj apo biznesmenja Donika Mici do t’i drejtohen gjithashtu pjesëmarresve në takim. 

12162467_10154565225038765_1203786187_o.jpg

12837670_10154565223098765_1436557539_o.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img