Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Milot Rashica baba për herë të dytë, bashkëshortja e futbollistit në pritje të ëmbël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera do të bëhen përsëri prindër.

Sipas burimeve për mediat kosovare thuhet se bashkëshortja e futbollistit është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Theksojmë se deri tani nuk ka asnjë reagim në lidhje me këtë lajm nga çifti, por nga ajo çfarë po qarkullon Belkize është në muajt e parë të shtatzënisë prandaj dhe kanë preferuar ta mbajnë të fshehtë.

Kujtojmë se çifti u bënë prindër për herë të parë më 19 maj të vitin të kaluar me vogëlushin e tyre Tian.

Që prej asaj kohe në llogaritë e tyre në Instagram nuk kanë munguar fotot e bukura me vogëlushin.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img