Tirana
overcast clouds
8 ° C
8 °
8 °
100 %
1kmh
90 %
Die
15 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
16 °
E diel, 18 Prill, 2021
spot_img

Militanti i PD ngjitet në majë të shtyllës dhe thërret “Rama ik”, Berisha publikon videon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një militant i Partisë Demokratike është ngjitur në majë të një shtylle, prej ku ka nisur të thërrasë “Rama ik”.

Video komike është publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili shkruan “thirrje zemre” në Facebook.

Militanti demokrat mban flamurin kombëtar dhe atë të SHBA-së, ndonëse flamuri i PD-së nuk dallohet në video.

Nuk kanë munguar as komentet e atyre qytetarëve që e shohin gjestin e personit në video si “prapambetje”.

“Prap do tregoni se jeni vende dhe popuj me këto që bëni po jemi në 2021 o popull”, shkruan një prej tyre.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img