Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Militantët e PD xhirojnë gomat e makinës në mes të rrugës, Kreshnik Spahiu publikon videon: Këta s’quhen “NDRYSHIM” por “TRISHTIM”, u ka ngelur ora në vitin 1991

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha në çdo qytet që ka zhvilluar fushatë është shoqëruar nga dhjetëra makina me flamuj të Partisë Demokratike.

Por karvani i gjatë i makinave shpesh bëhet shkak për bllokimin e trafikut, ndaj themeluesi i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka publikuar një video ku shihen mbështetësit e PD që xhirojnë gomat e makinave në mes të rrugës.

Ai e quan sjellje primitive veprimin e militantëve të PD, ndërsa thotë se ky nuk është “ndryshim” por trishtim”.

“Disa njerzve u ka ngel ora në vitin 1991 dhe s’ju lëviz. Këta s’quhen “NDRYSHIM” por “TRISHTIM” Shikoni dhe dëgjoni sa primitive”, shkruan Spahiu.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img