Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Militantët e PD “paralizojnë Lezhën, “djegin gomat” e makinave në mes të qytetit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga disa video të regjistruara dje në Lezhë, ku shihen militantë të Partisë Demokratike duke bërë manovra të rrezikshme me makina luksoze, në mes të qytetit.

Dje, në këtë qark ishte kreu i PD Lulzim Basha, e për t’i rezervuar një pritje sa më të mirë, demokratët e Lezhës kanë “bllokuar” rrugët kryesore të qytetit duke “djegur gomat” e makinave të tyre.

Mbi to shfaqen dukshëm flamuj të Partisë Demokratike, ndërsa të rinjtë dalin nga xhamat dhe brohorasin.

Ndiqni videot:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img