Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Miliarderi zgjedh Shqipërinë për të kaluar pushimet: S’kemi nevojë për Spanjën e Maldivet…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Milarderi, njëkohësisht kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur që pushimet t’i kalojë në Shqipëri.

Pacolli ka publikuar një foto në rrjetet e tij sociale, ku shihet i veshur me një këmishë dhe të shkurtra teksa i drejtohet detit.

Ai shkruan se nuk i duhen Maldivet, Spanja e Kroacia kur kanë Shqipërinë për të kaluar pushimet.

“Ne nuk kemi nevojë për Maldivet, Spanjën apo Kroacinë kur kemi Shqipërinë” shkruan Pacolli në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img