Miliarderi shqiptar ka një këshillë për të gjithë ju: Të jesh i ri dhe i varfër nuk është e lehtë, por...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:48 25-05-2020 Miliarderi shqiptar ka një këshillë për të gjithë ju: Të jesh i ri dhe i varfër nuk është e lehtë, por... Behgjet Pacolli

Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli, është bërë nostalgjik dhe ka hapur arkivat, duke publikuar një foto nga rinia e tij. Me flokë të pakrehura, i veshur thjeshtë me pantallona dhe një pulovër, Pacolli duke se ka ndryshuar jashtëzakonisht shumë.

Krahas fotos, në rrjete sociale Pacolli tregon se të jesh i varfër nuk është një gjë e lehtë, mirëpo ka besimi në vetvete është çelësi i suksesit.

Statusi i Pacollit

Të jesh i ri dhe i varfër nuk është e lehtë. Të jesh edhe i ngacmuar për atë e bën jetën edhe më të rëndë. Jeta është e tillë, me sfida. Por unë gjithmonë besoja në veten time. Kjo është këshilla ime për të gjithë!

behgjet.jpg


 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087559223175049
array(1) { ["section"]=> string(107) "miliarderi-shqiptar-ka-nje-keshille-per-te-gjithe-ju-te-jesh-i-ri-dhe-i-varfer-nuk-eshte-e-lehte-por-207796" }