Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Miliarderi italian pozitiv me Covid-19, infektohen dhe 52 persona, staf i klubit të tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

02e2cb69c1e84302602a0bcf7a34431f

Biznesmeni italian Flavio Briatore ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe ndodhet i shtruar në një spital në Milano.

Gjendja e tij paraqitet serioze, por për momentin nuk ndodhet në terapi intensive. Të prekur me Covid-19 kanë rezultuar dhe 52 persona të tjerë, pjesë e stafit të klubit që ai ka në Costa Smeralda.

Ish-bosi i Renault, më parë i ka shpërfilluar masat anti-covid dhe së fundmi ka qenë pjesë e polemikave pasi iu mbyll klubi, si zbatim i urdhrit të qeverisë për mbylljen e klubeve të natës.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img