Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Miley Cyrus shokon fansat e saj, pozon nudo brenda një arkivoli

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus njihet për çmenduritë në jetën e saj, por kësaj here ka bërë diçka që ka shokuar të gjithë fansat e saj.

Këngëtarja 27-vjeçare ka publikuar në rrjetet sociale një foto nudo brenda një arkivoli.

Në foto mban një paruke të verdhë, ndërsa gjoksin e mbulon me të dy duart e saj. Ky pozim është pjesë e librit të fotografit Vijat Mohindra, të ardhurat e të cilit do të shkojnë për për fondacionin “Happy Hippie” që ndihmon të rinjtë LGBT që janë të pastrehë.

Libri përfshin 50 fotografi të realizuara nga Mohindra dhe do të shitet për 50 dollarë.

Gjatë një postimi në rrjetet sociale Miley ka treguar se me 27 Nëntor do të publikohet albumi i saj që zbulon disa sekrete nga jeta e saj personale.  

miley_cyrus.png

Më shumë


spot_img

spot_img