Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Miley Cyrus, në shoqërinë e Schwarzenegger

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Miley Cyrus, është fotografuar “toples” nga paparacët me të dashurin e saj të ri në ishujt Hawaii. Ajo nuk është i trembur fare syrit të paparacëve dhe ka qendruar “toples” në shoqërinë e 21- vjeçarit, Patrick Schwarzenegger. Tatuazhet e shumta të Miley-t ranë dukshëm në sy ( sigurisht, pas Schwarzenegger).

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img