Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Miley Cyrus, në shoqërinë e Schwarzenegger

Shkruar nga Newsbomb

Miley Cyrus, është fotografuar “toples” nga paparacët me të dashurin e saj të ri në ishujt Hawaii. Ajo nuk është i trembur fare syrit të paparacëve dhe ka qendruar “toples” në shoqërinë e 21- vjeçarit, Patrick Schwarzenegger. Tatuazhet e shumta të Miley-t ranë dukshëm në sy ( sigurisht, pas Schwarzenegger).

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese