Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Miley Cyrus bën deklaratën SHOKUESE: Fatkeqësisht nuk bëra dot seks me Dua Lipën (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus ka bërë një deklaratë të habitshme në lidhje me Dua Lipën.

Dy këngëtaret bashkëpunuan me njëra-tjetrën për projektin e përbashkët muzikor “Prisioner”, e cila kishte disa skena erotike.

Kënga u publikua dy ditë më parë dhe u pëlqye shumë nga fansat e dy këngëtareve të njohura.

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Stern Show”, moderatori i tha Mileyt se duket sikur po bën seks me Duan në klip. Por, Miley u përgjigj se nuk e kanë pasur rastin ta bëjnë.

“Nuk bëmë seks. Dua Lipa ma kujton vazhdimisht këtë gjë. Në fakt nuk kam pasur kurrë ëndrra erotike me Duan. Nuk munda të bëja seks me të fatkeqësisht. Në fakt, nuk dua aq shumë të bëj seks me të, sepse e njoh shumë mirë si shoqe. Por po pretendoj se kemi bërë seks, sepse kemi shumë pamje të tilla në videoklipin tonë. Kështu që është thjesht manipulim.

Por dua të bëj seks me të gati-gati 5%. Tani që po mendoj për këtë, akoma më shumë dua ta bëj. Dua është super-seksi! Ka pasur shumë gjëra që nuk kam dashur t’i bëj, por kur i kam pasur më pas përpara meje kam vazhduar. Nuk e di”,- është shprehur Miley Cyrus.

foto_2.jpg

foto_3.png

foto_4.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img