Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Miku i tij bëhet baba, Erion Braçe nuk mban emocionet dhe publikon foton e vajzës së porsalindur: Është një super bebe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Erion Braçe  përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit një lajm mjaft të bukur.

Miku i tij u bë baba dhe Braçe nuk mund të qëndronte pa idërguar urimet më të përzemërta.

Deputeti publikoi një foto shumë të ëmbël të së voglës të cilën e kanë pagëzuar me emrin Venus.

Gjithashtu, ai i ka uruar prindërit Xhensilën dhe Enin dhe gjyshin Eqerem.

“VENUS eshte nje super beb, vajze
qe sot erdhi ne Cerme Shkumbin!

Lindi para tre ditesh si vajza qe beri te lumtur Xhensilen dhe Enin,
dy te rinj, miq e miq te miqve te mi!

Patjeter Venus per te lumtur edhe gjysh Eqeremin!

Xhensila e Eni urime!
Vajza te kete jete, shendet e cdo te mire e gezim prane jush!”, shkruan Braçe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img